Home Farské oznamy

Farské oznamy

20. nedeľa cez rok – 19. august 2018

Pondelok: Sv. Bernarda, opáta a učiteľa Cirkvi, Spomienka

18.00 † Bernard Kemeň (nedožitých 80 rokov)

Utorok: Sv. Pia X., pápeža, Spomienka

8.00 † Gašpar a Genovéva Mrázoví, ich rodičia a súrodenci

Streda: Panny Márie Kráľovnej, Spomienka

18.00 † Michal Jurík (10. výr.), manželka Valéria r. Brezíková a rodičia z oboch strán

Štvrtok: Féria

8.00 † Jozef a Mária Juríkoví, ich súrodenci a rodičia

Piatok: Sv. Bartolomeja, Apoštola, Sviatok

18.00 † Karol Mráz (20. výr.), rodičia Mrázoví, svokrovci Bednárikoví a švagor Milan

Sobota: Panny Márie v sobotu, Ľubovoľná spomienka

8.00 † Anton a Júlia Sádeckí, starí rodičia z oboch strán a ostatní zomrelí príbuzní

Nedeľa: 21. nedeľa v období cez rok

8.00 Za zdravie a Božiu pomoc pre celú rodinu

10.00 Za farníkov

˜ ™

1. V uplynulom týždni bolo obetované na kostol 20,- €. Za milodar vyslovujem úprimné Pán Boh zaplať!

2. Veľmi pekne prosím rodiny nahlásených úmyslov sv. omší o pomoc pri upratovaní kostola budúcu sobotu o 8.45. Zároveň to bude veľké upratovanie, spojené aj s umývaním okien, už k hodom, nakoľko počas septembrových sobôt budú ďalšie iné akcie a preto budeme mať takéto skoré predhodové upratovanie a čistenie chrámu. Srdečne ďakujem tiež všetkým, ktorí v uplynulom týždni boli čistiť, upratovať, zdobiť kostol a taktiež za kosenie farského areálu.

3. Bude sa robiť dotlač knihy o našej rodáčke ctihodnej sestre Terézii Veronike Rácekovej. Kto by mal o knihu ešte záujem, môže sa nahlásiť v sakristii alebo v kancelárii farského úradu.

4. Zakladá sa nová tzv. „ruža“ ružencového bratstva. Kto by mal záujem do nej patriť a pravidelne sa modlievať desiatok ruženca každý deň, môže sa zahlásiť u pani Dr. Pavly Rácekovej. Pozývam zvlášť deti a mladých k vytvoreniu takéhoto modlitbového spoločenstva.