Home Farské oznamy

18:00 † Štefan Mokráš, manželka Helena, ich deti a rodičia z oboch strán

Sobota: Panny Márie v sobotu, Ľubovoľná spomienka

Sv. omša nie je

Nedeľa: Dvadsiataprvá nedeľa v období cez rok

8:00 † Štefan Rosival a rodičia z oboch strán

10:00 Za farníkov

˜ ™

1. Úprimne a srdečne ďakujem vám, ktorí ste v uplynulom týždni boli čistiť, upratovať, zdobiť kostol, kosiť trávu a najmä za všetky práce vo farskom dvore. Kto môže a chce je pozvaný na brigádu vytrhávania buriny na farský dvor v utorok o 9:00. Prosím rodiny nahlásených úmyslov sv. omší o pomoc pri upratovaní kostola budúcu sobotu o 8:15 hod.

2. V piatok 30. augusta máme naplánovanú farskú púť na Hostýn na Morave. Cena cestovného na osobu vychádza 13,-€, ešte máme voľné miesta, zahlásiť sa môžete v sakristii.

3. Prosím pútnikov do Svätej zeme, ktorí ešte neuviedli svoje číslo pasu, aby tak urobili čím skôr v kancelárii farského úradu.

4. Dňa 29. augusta 2019 príde do farnosti Nové Zámky socha Fatimskej Panny Márie, ktorú pri stom výročí fatimských zjavení požehnal pápež František. Táto socha Panny Márie putuje po celej Európe a na Slovensku bude len v kostole Povýšenia svätého Kríža v Nových Zámkoch. Slávnostná svätá omša so sviečkovým sprievodom a zasvätením sa Panne Márii bude o 19:00. Bližšie informácie nájdete na plagáte.