Pozdrav od sr. Veroniky z Yei - Južný Sudán

“Svetlo svieti v tmách…” Ján, Prológ

Milý Monsignor, milí rodáci z farnosti Bánov,

Boh Otec zveril svojho syna Ježiša Márii a Jozefovi ako  dieťa. Ježiš je nám zverený v každom človekovi aby sme ho prijali, milovali a starali sa o neho. Vďační za Vašu podporu počas tohto končiaceho sa roka s ktorou sme mohli  v sile a radosti Ducha Svätého slúžiť mnohým ľuďom hlavne v zdravotnom stredisku Sv. Bakhity

Želáme Vám Radostné Vianoce a požehnaný Nový Rok 2015!

Naša misia v spolupráci s inými uschopňuje našu Božiu rodinu stávať sa väčšou, silnejšou, bohatšou a radostnejšou. Potrebujeme  sa navzájom ale nadovšetko potrebujeme Ježiša, aby nás miloval, zjednocoval, viedol, potešoval, osvecoval, učil a bol vždy pri nás. Nech je on Kráľom našich sŕdc počas oslavy jeho narodenia a v budúcom roku. S nim v našich srdciach aj tma bude svetlom.

S touto nádejou a želaním zostávame spojení v modlitbe na Vianoce a počas nového roka.

Vaša vďačná,

Sr. Veronika Rácková, SSpS & Co

Yei, December 21, 2014 

 

Modlitba pred vstupom na internet

Všemohúci večný Bože, ktorý si nás stvoril na Svoj obraz a nariadil si nám, aby sme všetko dobré, pravdivé a krásne, hľadali predovšetkým v božskej osobe Tvojho jednorodeného Syna, nášho Pána Ježiša Krista, prosíme Ťa, daj, aby sme, na orodovanie svätého Izidora, biskupa a učiteľa, na cestách internetom, viedli naše ruky a oči k tomu, čo je milé Tebe a každého človeka, ktorého stretneme, prijímali s láskou a trpezlivosťou. Skrze Krista nášho Pána. Amen.

Imprimatur:
Stanislaus Zvolenský, Archiepiscopus Metropolita Bratislaviensis.
Bratislavae, die 30. Septembris 2008. Nr. 455/2008

Čítať celý článok...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Odkazy

Kto je online

Máme online 17 hostí 

Počet prístupov

Pocitadlo.sk


Flag Counter